Witamy Państwa na stronie internetowej Firmy OW-REM. Firma OW-REM istnieje na naszym rynku od 1998 roku i prężnie się rozwija. Nasza Firma wychodzi do klienta z bardzo bogatą ofertą i doświadczeniem co znacznie polepsza i poprawia współpracę z potencjalnym inwestorem.

OW-REM zajmuje się kompleksowymi budowami domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, małych i średnich budowli użyteczności publicznej, prac remontowo - budowlanych w obiektach przemysłowych, termoizolacji i wykonywania prac elewacyjnych od domów jednorodzinnych poprzez bloki mieszkalne na obiektach sakralnych kończąc. Naszym celem jest dostarczenie usług najwyższej jakości, gwarantujących pełne zadowolenie klientów.

Jesteśmy zespołem rzetelnych fachowców posiadających niezbędne kwalifikacje zawodowe, adaptujemy pomysły inwestora, służymy własną poradą w kwestiach aranżacyjno architektonicznych. Budując, remontując, ocieplając korzystamy z najbardziej optymalnej technologii, sprawdzonej jakości materiałów.

Firma budowlana OW-REM stara się być konkurencyjna cenowo, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości oferowanych usług poprzez:
  • optymalne wykorzystanie materiałów
  • odpowiednią organizacje pracy
  • współpracę z najlepszymi Firmami specjalizujących się w materiałach budowlanych
  • wykorzystywanie specjalistycznych narzędzi pracy
Firma nie tylko zajmuje się działalnością profesjonalną. Czynnie włączyła się w sponsoring sportowy. Dzięki zaangażowaniu i poświęceniu w 2007 roku powstała Szkółka młodych adeptów żużlowych. Pierwsi młodzi chłopcy zdali w 2009 roku licencje na zawodników. Zawodnicy w sposób szczególny otoczeni opieką Naszej Firmy to: Marcin Wawrzyniak i Mirosław Jabłoński. Zapraszamy na witrynę Szkółki Żużlowej Gniezna